Vzájemná podpora

Tato stránka je důležitou součástí programu, protože žádný člověk není "ostrovem" v moři jiných lidí, ale všichni se navzájem nějakým způsobem potřebujeme. Chceme proto podpořit sounáležitost rodičů a katechetů, kteří se snaží pomoci dětem najít osobní vztah k Bohu. 

Můžeme proto zveřejňovat vaše zkušenosti, fotografie práce dětí nebo jejich obrázků označený křestním jménem dítěte a jeho věkem. 

ZKUŠENOSTI RODIČŮ (KATECHETŮ)
můžete poslat emailem, nebo vyplnit níže uvedený formulář. Pokud si přejeme zveřejnit vaše celé jméno, napište to, prosíme, k  podpisu. Jinak zveřejníme jen křestní jméno. 


PRÁCE A OBRÁZKY DĚTÍ
prosíme vyfotit a zaslat elektronicky, nebo nasdílet z google disku pro účet cestykatecheze@gmail.com. 

Zkušenosti rodičů a katechetů s KBK

Zaslané zkušenosti zveřejňujeme téměř bezprostředně na facebookové stránce "Kryštofova biblická krabička" v příspěvcích označených jako "OHLASY". 

leden 2024 - Martina: ... děkuji za Vaši mnohou práci a nasazení pro KBK, začínáme ji doma s dětmi objevovat. Až budu mít více postřehů z domácích katechezí a fotek, tak budu sdílet. Zatím mě zaujaly dvě "drobnosti": mladší (4,5 let) si ráda rozprostírá a přebírá obrazy krajin, komentuje a ptá se. Už to dělala několikrát jenom tak. Malby jsou opravdu krásné, povedené a dokážou zaujmout. Starší (6.5) se líbí čítanka a chce z ní číst i jen tak bez materiálu, to mě samotnou udivilo. Inu, Boží slovo má moc

leden 2024 - Dagmar: dnes jsem poprvé použila materiál ve škole u prvňáčků a druháků a radost byla veliká!!!!

Práce a obrázky dětí

červen 2023: Tomášek se potkal s KBK na výstavě na Velehradě. Vybarvil si mapku Svaté země nakreslil vlastní obrázek. 

Tomášek - mapka Svaté země
Tomášek - mapka Svaté země
Tomášek - mše svatá
Tomášek - mše svatá